Koledar
Erasmus+, PUD – mednarodna praksa na Severnem Irskem
nedelja, 28. februar, 00:00 » nedelja, 20. marec, 00:00
Dogodek spletnega mesta
Pridružite se prek Googla Hangouts: https://hangouts.google.com/hangouts/_/gcc.si/erasmus-pud?hceid=a2wzOWQ3cXY2Y2wxaThjNGJndjdsbjA0MXNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ.oa5u1tpcimva3f89nptee8u74k&hs=121
Prireditev in delavnice ob svetovnem dnevu voda
petek, 18. marec, 00:00
Dogodek spletnega mesta
Pridružite se prek Googla Hangouts: https://hangouts.google.com/hangouts/_/gcc.si/prireditev-in?hceid=a2wzOWQ3cXY2Y2wxaThjNGJndjdsbjA0MXNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ.itgi15riiv4v9bof832ekpmue0&hs=121
delavnice ob svetovnem dnevu voda
Poskusna matura (matematike ali angleščine) za dijake 4. letnika PV do 11.10, redni pouk odpade
petek, 18. marec, 09:00 » 11:10
Dogodek spletnega mesta
Pridružite se prek Googla Hangouts: https://hangouts.google.com/hangouts/_/gcc.si/poskusna-matura?hceid=a2wzOWQ3cXY2Y2wxaThjNGJndjdsbjA0MXNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ.6oo9d8ugvr2ptj06mmn9bqg2ic&hs=121
Poskusna matura (matematika) za dijake 4. letnikov: priprave na maturo od 7.05 do 8.40, poskusna matura OR od 9.00 do 11.00, VR od 9.00 do 12.15, redni pouk odpade
petek, 18. marec, 09:00 » 12:15
Dogodek spletnega mesta
Pridružite se prek Googla Hangouts: https://hangouts.google.com/hangouts/_/gcc.si/poskusna-matura?hceid=a2wzOWQ3cXY2Y2wxaThjNGJndjdsbjA0MXNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ.03v3ug212hgfn6iibbkcmg7km4&hs=121
Oddaja ekoradia
petek, 18. marec, 09:20 » 09:25
Dogodek spletnega mesta
Pridružite se prek Googla Hangouts: https://hangouts.google.com/hangouts/_/gcc.si/oddaja-ekoradia?hceid=a2wzOWQ3cXY2Y2wxaThjNGJndjdsbjA0MXNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ.f79lthuc08mv8hi9blek9e2b4c&hs=121
Regijsko tekmovanje iz fizike
petek, 18. marec, 14:00 » 16:00
Dogodek spletnega mesta
Prijava tekmovalcev
Prijava je možna od 15. 2. 2016 od 0.00 ure do 14. 3. 2016 do 12.00 ure.
Prijavite se pri organizatorju tekmovanja, pri katerem lahko dobite tudi dodatne informacije v zvezi s tekmovanjem.
Organizator tekmovanja: Otmar Uranjek, prof.
Spremstvo tekmovalcev na tekmovanju: Borut Namestnik, prof.
Prijava je možna od 15. 2. 2016 od 0.00 ure do 14. 3. 2016 do 12.00 ure.
Prijavite se pri organizatorju tekmovanja, pri katerem lahko dobite tudi dodatne informacije v zvezi s tekmovanjem.
Organizator tekmovanja: Otmar Uranjek, prof.
Spremstvo tekmovalcev na tekmovanju: Borut Namestnik, prof.
ŠC Celje, Sr. šola za strojništvo, mehatroniko in medije, Pot na Lavo 22, Celje