Koledar
Ponedeljek Pon | Torek Tor | Sreda Sre | Četrtek Čet | petek pet | Sobota Sob | Nedelja Ned |
---|---|---|---|---|---|---|
4 dogodki, torek, 1. oktober
1
MEP v Budimpešti
Danska
Objava razpisa za literarni natečaj NAJ KRATKA ZGODBA 2019
Področno prvenstvo v rokometu za dijake
4 dogodki, torek, 1. oktober
1
|
10 dogodki, sreda, 2. oktober
2
MEP v Budimpešti
Danska
Izbirna ekskurzija v Talumovo tovarno v Kidričevem (za dijake 3. in 4. letnikov, ki imajo na SM KEM)
GCC liga - nogomet ali trening, do 11:30
Delavnice spletna učilnica v RAČ - osnovne (druga skupina 11:00)
Predstavitev mednarodnih izmenjav AFS za dijake (10.30, šolska knjižnica)
Intervalna vadba, do 11:10
Avdicija (FaVoZa)
Predstavitev GCC na OŠ Hudinja
Ogled gledališke predstave Saloma v SNG Drama Ljubljana za Ljubitelje gledališča. Odhod z AP Celje ob 17:25
10 dogodki, sreda, 2. oktober
2
|
1 dogodek, četrtek, 3. oktober
3
|
8 dogodki, petek, 4. oktober
4
Gostovanje Središča (Trpljenje mlade Hane) v Novem Celju
1. B sistematski pregled
1. ustvarjalno podjetniški vikend - projekt Mlade (za)misli (SPIRIT), tudi v soboto, 5. 10. 2019
Področno prvenstvo v rokometu za dijakinje
Plavalni tečaj (12.45-17.50)
Priprave na šolsko tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni
Nastop dijakov GCC na slovesnosti ob prazniku Mestne četrti Dolgo polje, Pionirski dom
Središče, Trpljenje mlade Hane, Novo Celje
8 dogodki, petek, 4. oktober
4
|
7 dogodki, sobota, 5. oktober
5
1. ustvarjalno podjetniški vikend - projekt Mlade (za)misli (SPIRIT), tudi v soboto, 5. 10. 2019
Prostoizbirna ekskurzija v Mauthausen in Linz – Klub zgodovinarjev
Prostoizbirna ekskurzija v Lušt, Ocean Orchids in pivovarno BEVOG za dijake 3. in 4. letnika, ki poglabljajo BIO
Prostoizbirno gorsko kolesarjenje z električnim kolesom na Vršič in Mangrt
Ekskurzija paradižnik, pivo in orhideje (Prekmurje)
MEPI – priprave na Grmadi
Koncert DPZ GCC v Rogaški Slatini
7 dogodki, sobota, 5. oktober
5
|
2 dogodki, nedelja, 6. oktober
6
1. ustvarjalno podjetniški vikend - projekt Mlade (za)misli (SPIRIT), tudi v soboto, 5. 10. 2019
Prostoizbirno gorsko kolesarjenje z električnim kolesom na Vršič in Mangrt
2 dogodki, nedelja, 6. oktober
6
|
|
4 dogodki, ponedeljek, 7. oktober
7
Prostoizbirno gorsko kolesarjenje z električnim kolesom na Vršič in Mangrt
Prostoizbirna ekskzurzija »Slapovi Zgornjesavske doline in Posočja) – Klub ljubiteljev slapov
PUD za dijake 4. letnikov PV (do 23. 3. 2020)
MUNERA 3 - Angleščina v vrtcu
4 dogodki, ponedeljek, 7. oktober
7
|
6 dogodki, torek, 8. oktober
8
Prostoizbirna ekskzurzija »Slapovi Zgornjesavske doline in Posočja) – Klub ljubiteljev slapov
Ekskurzija dijakov 2. i na Gorenjsko (v sodelovanju s IV. OŠ Celje)
Ekoradio-ekonovice in obvestilo za ekoreferente in povabilo k projektu Teden vode
Predavanje dr. Lidije Križančič Bombek (celična signalizacija in homeostaza) za dijake PNM BIO v MAT 4
Šolsko tekmovanje iz znanja angleščine za dijake 3. letnikov
MUNERA 3 - Angleščina v vrtcu
6 dogodki, torek, 8. oktober
8
|
8 dogodki, sreda, 9. oktober
9
Prostoizbirna ekskzurzija »Slapovi Zgornjesavske doline in Posočja) – Klub ljubiteljev slapov
UNESCO tek mladih na Ptuju (50 udeležencev)
Sestanek z ekoreferenti, načrtovanje dejavnosti Tedna vode
GCC liga - nogomet ali trening, do 11:30
Zaključna ura projekta Celje - mesto moje mladosti
Intervalna vadba, do 11:10
Fizikalno tekmovanje Čmrlj
GCC-bralni klub - 1. srečanje
8 dogodki, sreda, 9. oktober
9
|
6 dogodki, četrtek, 10. oktober
10
Ekskurzija dijakov 3. i na Kras
Predavanje Jane Dular o Malaviju in Afriki (PNM GEO 3. in 4. letnik, izbirno) ob 12.25 v MA4
Predavanje (Maja Štukelj: socialne stiske med mladimi) in delovna konferenca ob 15.30
Predstavitev mednarodnih izmenjav AFS za starše ob 16.30 v šolski knjižnici
Govorilne ure ob 17. uri
Predavanje za starše – Maja Štukelj: socialne stiske med mladimi (18.00, MA4)
6 dogodki, četrtek, 10. oktober
10
|
6 dogodki, petek, 11. oktober
11
Celodnevne delavnice BIK (urbanizem)
Erasmus+ dan na GCC
2. ustvarjalno podjetniški vikend - projekt Mlade (za)misli (SPIRIT), tudi v soboto, 12. 10. 2019
GROF – tekmovanje tabornikov Slovenije na GCC, do 12. 10.
Plavalni tečaj (12.45-17.50)
Šolsko tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni
6 dogodki, petek, 11. oktober
11
|
3 dogodki, sobota, 12. oktober
12
Celodnevne delavnice BIK (urbanizem)
GROF – tekmovanje tabornikov Slovenije na GCC, do 12. 10.
Sobotne ustvarjalnice z dijaki UG v središču Celja (v sodelovanju z Zavodom Celeia in Glasbeno šolo Celje)
3 dogodki, sobota, 12. oktober
12
|
4 dogodki, nedelja, 13. oktober
13
Celodnevne delavnice BIK (urbanizem)
GROF – tekmovanje tabornikov Slovenije na GCC, do 12. 10.
PUD v tujini (Braga, Portugalska)
MEPI – priprave na srebrni stopnji
4 dogodki, nedelja, 13. oktober
13
|
3 dogodki, ponedeljek, 14. oktober
14
PUD v tujini (Braga, Portugalska)
MEPI – priprave na srebrni stopnji
Glasbena matineja za dijake 1., 2. in 3. letnikov PV (Zvezdica zaspanka, 12.00, Dom kulture Velenje)
3 dogodki, ponedeljek, 14. oktober
14
|
4 dogodki, torek, 15. oktober
15
PUD v tujini (Braga, Portugalska)
MEPI – priprave na srebrni stopnji
Udeležba Ane Artnak (4. b) na 2. tematski konferenci Evropskega sveta za nadarjene ECHA v Dubrovniku do 19. 10. 2019, spremstvo Marjana Turnšek
Zaključna prireditev pri projektu Zlato jabolko v športni dvorani, do 9:30
4 dogodki, torek, 15. oktober
15
|
6 dogodki, sreda, 16. oktober
16
PUD v tujini (Braga, Portugalska)
Udeležba Ane Artnak (4. b) na 2. tematski konferenci Evropskega sveta za nadarjene ECHA v Dubrovniku do 19. 10. 2019, spremstvo Marjana Turnšek
Delavnice spletna učilnica v RAČ - napredne (druga skupina
Interna matura - ocenjevalna ekskurzija (Kočevsko)
GCC liga - nogomet ali trening, do 11:30
Intervalna vadba, do 11:10
6 dogodki, sreda, 16. oktober
16
|
10 dogodki, četrtek, 17. oktober
17
PUD v tujini (Braga, Portugalska)
Udeležba Ane Artnak (4. b) na 2. tematski konferenci Evropskega sveta za nadarjene ECHA v Dubrovniku do 19. 10. 2019, spremstvo Marjana Turnšek
Nagradna ekskurzija za pridne bralce v Ljubljano
Fizikalna ekskurzija – Tehnični muzej Slovenije in ogled razstave Ideja v Cankarjevem domu v Ljubljani (za 3. in 4. letnike PNM FIZ in zainteresirane)
IS GCC: Predšolski otrok – izziv vzgojitelju
Sodelovanje v UNESCO projektu OŠ Griže Pletemo niti mreže
Zaključna prireditev projekta Celje - mesto moje mladosti (0. ura generalka, 1. in 2. ura prireditev), 1. letnik G in UG
Strokovna ekskurzija za vse dijake PNM FIZ + dijaki, ki se bodo na ekskurzijo prijavili (TMS Bistra in CD Ljubljana)
Likovno-glasbena delavnica za celjske vrtce v MNZC (9.30-11.30)
Predavanje Še vedno vozim, vendar ne hodim za dijake 3. letnika PV (DOT 2)
10 dogodki, četrtek, 17. oktober
17
|
7 dogodki, petek, 18. oktober
18
PUD v tujini (Braga, Portugalska)
Udeležba Ane Artnak (4. b) na 2. tematski konferenci Evropskega sveta za nadarjene ECHA v Dubrovniku do 19. 10. 2019, spremstvo Marjana Turnšek
Gostovanje Središča (Trpljenje mlade Hane) v Laškem
Sodelovanju v UNESCO projektu Gimnazije Škofja Loka Jezik - kultura in tradicija
Plavalni tečaj (12.45-17.50)
Začetek plesnih vaj za maturantski ples (do 17:30)
Središče, Trpljenje mlade Hane, Laško
7 dogodki, petek, 18. oktober
18
|
5 dogodki, sobota, 19. oktober
19
PUD v tujini (Braga, Portugalska)
Udeležba Ane Artnak (4. b) na 2. tematski konferenci Evropskega sveta za nadarjene ECHA v Dubrovniku do 19. 10. 2019, spremstvo Marjana Turnšek
Sobotne ustvarjalnice z dijaki UG v središču Celja (v sodelovanju z Zavodom Celeia in Glasbeno šolo Celje)
Debatni turnir na I. gimnaziji Maribor
IS GCC: Ples v predšolskem obdobju (1. del)
5 dogodki, sobota, 19. oktober
19
|
5 dogodki, nedelja, 20. oktober
20
PUD v tujini (Braga, Portugalska)
Udeležba Ane Artnak (4. b) na 2. tematski konferenci Evropskega sveta za nadarjene ECHA v Dubrovniku do 19. 10. 2019, spremstvo Marjana Turnšek
Valencia
1. srečanje partnerjev projekta MEYE, E+, KA2, v Valenciji (Španija)
4. srečanje projekta Will To MotivatE(U), E+, KA2, v Poggibonsiju (Italija)
5 dogodki, nedelja, 20. oktober
20
|
10 dogodki, ponedeljek, 21. oktober
21
PUD v tujini (Braga, Portugalska)
Valencia
1. srečanje partnerjev projekta MEYE, E+, KA2, v Valenciji (Španija)
4. srečanje projekta Will To MotivatE(U), E+, KA2, v Poggibonsiju (Italija)
Tekmovanje Mathematics without borders – jesenski del
Senčenje na GCC (3 učitelji s Kanarskih otokov), do 25. 10.
Postavitev razstave ob zaključku urbanističnih delavnic (4. i)
Statistične delavnice SURS v 1. c (2 šolski uri, do 11:10)
Statistične delavnice SURS v 1. č (2 šolski uri, do 14:00)
Zaključek urbanističnih delavnic (4. letnik UG) z novinarsko konferenco ob 12.30
10 dogodki, ponedeljek, 21. oktober
21
|
7 dogodki, torek, 22. oktober
22
PUD v tujini (Braga, Portugalska)
Valencia
1. srečanje partnerjev projekta MEYE, E+, KA2, v Valenciji (Španija)
4. srečanje projekta Will To MotivatE(U), E+, KA2, v Poggibonsiju (Italija)
Senčenje na GCC (3 učitelji s Kanarskih otokov), do 25. 10.
Obisk učencev z OŠ Šmartno ob Paki ( in z OŠ Mozirje (11:15-12:30)
Predstavitev GCC na Waldorski šoli Savinja v Žalcu
7 dogodki, torek, 22. oktober
22
|
10 dogodki, sreda, 23. oktober
23
PUD v tujini (Braga, Portugalska)
Valencia
1. srečanje partnerjev projekta MEYE, E+, KA2, v Valenciji (Španija)
4. srečanje projekta Will To MotivatE(U), E+, KA2, v Poggibonsiju (Italija)
Senčenje na GCC (3 učitelji s Kanarskih otokov), do 25. 10.
Dobrodelni koncert
Statistične delavnice SURS v 1. i (2 šolski uri, do
GCC liga - nogomet ali trening, do 11:30
Intervalna vadba, do 11:10
Dobrodelni koncert
10 dogodki, sreda, 23. oktober
23
|
14 dogodki, četrtek, 24. oktober
24
PUD v tujini (Braga, Portugalska)
Valencia
1. srečanje partnerjev projekta MEYE, E+, KA2, v Valenciji (Španija)
4. srečanje projekta Will To MotivatE(U), E+, KA2, v Poggibonsiju (Italija)
Senčenje na GCC (3 učitelji s Kanarskih otokov), do 25. 10.
Prostoizbirna ekskurzija (Indonezija – Flores, Komodo)
Obisk Strasbourga v okviru Šole ambasadorke EP (do 26. 10.; Monika Volf, Irena Gerlj, Hana Lesjak)
Vzgojiteljada v Brežicah
Obeležitev dneva reformacije v šolski knjižnici za dijake 1. letnika (dogovor z učiteljicami slovenščine), do
Statistične delavnice SURS v 1. b (2 šolski uri, do 10:20)
Oddaja šolskega zgodovinskega radia
Gledališki abonma: Rajzefiber (3. letnik G in UG)
Statistične delavnice SURS v 1. d (2 šolski uri, do 13:10)
Koristnost nekoristnega – multimedijska delavnica za senzibilizacijo na področju migracij in mednarodne zaščite (za PNM SOC in zainteresirane)
14 dogodki, četrtek, 24. oktober
24
|
10 dogodki, petek, 25. oktober
25
PUD v tujini (Braga, Portugalska)
Valencia
1. srečanje partnerjev projekta MEYE, E+, KA2, v Valenciji (Španija)
4. srečanje projekta Will To MotivatE(U), E+, KA2, v Poggibonsiju (Italija)
Senčenje na GCC (3 učitelji s Kanarskih otokov), do 25. 10.
Prostoizbirna ekskurzija (Indonezija – Flores, Komodo)
Obisk Strasbourga v okviru Šole ambasadorke EP (do 26. 10.; Monika Volf, Irena Gerlj, Hana Lesjak)
Rok za oddajo predlogov izpitnih tem za 4. letnike PV
Sledkov kostanjev piknik med glavnimi odmori
Obletnica EŠ Celje
10 dogodki, petek, 25. oktober
25
|
7 dogodki, sobota, 26. oktober
26
PUD v tujini (Braga, Portugalska)
Valencia
1. srečanje partnerjev projekta MEYE, E+, KA2, v Valenciji (Španija)
4. srečanje projekta Will To MotivatE(U), E+, KA2, v Poggibonsiju (Italija)
Senčenje na GCC (3 učitelji s Kanarskih otokov), do 25. 10.
Prostoizbirna ekskurzija (Indonezija – Flores, Komodo)
Obisk Strasbourga v okviru Šole ambasadorke EP (do 26. 10.; Monika Volf, Irena Gerlj, Hana Lesjak)
7 dogodki, sobota, 26. oktober
26
|
6 dogodki, nedelja, 27. oktober
27
PUD v tujini (Braga, Portugalska)
Valencia
1. srečanje partnerjev projekta MEYE, E+, KA2, v Valenciji (Španija)
4. srečanje projekta Will To MotivatE(U), E+, KA2, v Poggibonsiju (Italija)
Prostoizbirna ekskurzija (Indonezija – Flores, Komodo)
Obisk Strasbourga v okviru Šole ambasadorke EP (do 26. 10.; Monika Volf, Irena Gerlj, Hana Lesjak)
6 dogodki, nedelja, 27. oktober
27
|
4 dogodki, ponedeljek, 28. oktober
28
PUD v tujini (Braga, Portugalska)
Prostoizbirna ekskurzija (Indonezija – Flores, Komodo)
Jesenske počitnice – pouka prosto
MUNERA 3 - Angleščina v vrtcu
4 dogodki, ponedeljek, 28. oktober
28
|
3 dogodki, torek, 29. oktober
29
PUD v tujini (Braga, Portugalska)
Prostoizbirna ekskurzija (Indonezija – Flores, Komodo)
Jesenske počitnice – pouka prosto
3 dogodki, torek, 29. oktober
29
|
3 dogodki, sreda, 30. oktober
30
PUD v tujini (Braga, Portugalska)
Prostoizbirna ekskurzija (Indonezija – Flores, Komodo)
Jesenske počitnice – pouka prosto
3 dogodki, sreda, 30. oktober
30
|
3 dogodki, četrtek, 31. oktober
31
PUD v tujini (Braga, Portugalska)
Prostoizbirna ekskurzija (Indonezija – Flores, Komodo)
Jesenske počitnice – pouka prosto
3 dogodki, četrtek, 31. oktober
31
|