Calendar
Monday Mon | Tuesday Tue | Wednesday Wed | Thursday Thu | Friday Fri | Saturday Sat | Sunday Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
2 events, Sunday, 1 November
1
Jesenske počitnice
Udeležba na mednarodnem pevskem festivalu Malta 2015 (DPZ, FaVoza)
2 events, Sunday, 1 November
1
|
||||||
2 events, Monday, 2 November
2
Jesenske počitnice
Udeležba na mednarodnem pevskem festivalu Malta 2015 (DPZ, FaVoza)
2 events, Monday, 2 November
2
|
2 events, Tuesday, 3 November
3
Udeležba na mednarodnem pevskem festivalu Malta 2015 (DPZ, FaVoza)
Odprtje razstave likovnih izdelkov dijakov UG v Centru sodobne umetnosti Celje
2 events, Tuesday, 3 November
3
|
2 events, Wednesday, 4 November
4
Predavanje o krvodajalstvu za dijake 4. letnika
Predavanje mag. Janija Prgića za učiteljski zbor GCC
2 events, Wednesday, 4 November
4
|
6 events, Thursday, 5 November
5
Zgodovinska ekskurzija v okviru priprav na maturo
Pred izbiro poklica (OŠ Vojnik)
Področno tekmovanje v odbojki za dijakinje
Gibalna urica (Vrtec Tončke Čečeve)
Predstavitev študija v tujini (Abu Bakar Ejaz, Go study abroad) v knjižnici
Predstavitev GCC na OŠ Vojnik
6 events, Thursday, 5 November
5
|
4 events, Friday, 6 November
6
Sodelovanje na festivalu Jezik – kultura in tradicija v Škofji Loki
Začetek plesnih vaj za maturante v stari telovadnici (1. skupina ob 14.30)
Začetek plesnih vaj za maturante v stari telovadnici (2. skupina ob 16.00)
HFC: An Ideal Husband, predstava za Biotehniški center Naklo
4 events, Friday, 6 November
6
|
1 event, Saturday, 7 November
7
|
1 event, Sunday, 8 November
8
|
3 events, Monday, 9 November
9
Erasmus+, PUD – mednarodna praksa na Severnem Irskem
Obisk dijakov z italijanske gimnazije A. Sema na GCC
An Ideal Husband za dijake ŠC Krško
3 events, Monday, 9 November
9
|
4 events, Tuesday, 10 November
10
Erasmus+, PUD – mednarodna praksa na Severnem Irskem
Obisk dijakov z italijanske gimnazije A. Sema na GCC
Predstavitev GCC na OŠ Štore
Predstavitev GCC na OŠ Žalec
4 events, Tuesday, 10 November
10
|
3 events, Wednesday, 11 November
11
Erasmus+, PUD – mednarodna praksa na Severnem Irskem
Obisk dijakov z italijanske gimnazije A. Sema na GCC
Šolsko tekmovanje iz angleškega jezika
3 events, Wednesday, 11 November
11
|
7 events, Thursday, 12 November
12
Erasmus+, PUD – mednarodna praksa na Severnem Irskem
Obisk dijakov z italijanske gimnazije A. Sema na GCC
Gibalna urica (Vrtec Braslovče)
Izobraževanje SMART table in APPLE v FIZ 2
Delovna konferenca (Erasmus+)
Skupne govorilne ure
Predavanje dr. Viljema Ščuke za starše v stari telovadnici
7 events, Thursday, 12 November
12
|
4 events, Friday, 13 November
13
Erasmus+, PUD – mednarodna praksa na Severnem Irskem
Obisk dijakov z italijanske gimnazije A. Sema na GCC
Zaključek oblikovanja šolskega koledarja in tisk
Plavanje – rezervni termin
4 events, Friday, 13 November
13
|
4 events, Saturday, 14 November
14
Erasmus+, PUD – mednarodna praksa na Severnem Irskem
Obisk dijakov z italijanske gimnazije A. Sema na GCC
Ekskurzija debaterjev v Bruselj
Izbirna ekskurzija – obisk šole izdelovanja mozaikov v Italiji
4 events, Saturday, 14 November
14
|
4 events, Sunday, 15 November
15
Erasmus+, PUD – mednarodna praksa na Severnem Irskem
Ekskurzija debaterjev v Bruselj
Rok za oddajo zgodb za literarni natečaj Naj kratka zgodba
Rok za oddajo predprijave k SM in PM
4 events, Sunday, 15 November
15
|
4 events, Monday, 16 November
16
Erasmus+, PUD – mednarodna praksa na Severnem Irskem
Ekskurzija debaterjev v Bruselj
Intra LIGHTING d.o.o. (Šempeter pri Gorici), ekskurzija za dijake 2. i
Glasbena matineja za dijake 1. letnika GIM in UG ter dijake 1., 2. in 3. letnika PV (9.45 – 11.00: vsi dijaki 1. letnika; 11.40 – 13.00: dijaki 2. in 3. letnika PV); G. B. Pergolesi: Služkinja gospodaric; v stari telovadnici
4 events, Monday, 16 November
16
|
6 events, Tuesday, 17 November
17
Erasmus+, PUD – mednarodna praksa na Severnem Irskem
Ekskurzija debaterjev v Bruselj
Pred izbiro poklica (OŠ Hruševec)
Delavnica ob svetovnem dnevu znanosti v Hermanovem brlogu
Področno prvenstvo v odbojki (dijaki)
Predstavitev GCC na OŠ Hruševec
6 events, Tuesday, 17 November
17
|
6 events, Wednesday, 18 November
18
Erasmus+, PUD – mednarodna praksa na Severnem Irskem
Ekskurzija debaterjev v Bruselj
Zgodovinski radio
Naravoslovna urica za Vrtec Anice Černejeve v BIO
Podelitev bronastih MEPI priznanj
Predavanje Darije Hohnjec, vzgojiteljice iz Rogaške Slatine za dijake PV in goste v MAT 4 (GCC-IS)
6 events, Wednesday, 18 November
18
|
5 events, Thursday, 19 November
19
Erasmus+, PUD – mednarodna praksa na Severnem Irskem
Gibalna urica (Vrtec Anice Černejeve)
Naravoslovna urica za Vrtec Zarja v BIO
Predavanje o Japonski (šolska knjižnica)
Oddaja ekoradia
5 events, Thursday, 19 November
19
|
3 events, Friday, 20 November
20
Erasmus+, PUD – mednarodna praksa na Severnem Irskem
Naravoslovna urica za Vrtec Tončke Čečeve v BIO
Plavanje – rezervni termin
3 events, Friday, 20 November
20
|
2 events, Saturday, 21 November
21
Erasmus+, PUD – mednarodna praksa na Severnem Irskem
Državno tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni
2 events, Saturday, 21 November
21
|
1 event, Sunday, 22 November
22
|
2 events, Monday, 23 November
23
Erasmus+, PUD – mednarodna praksa na Severnem Irskem
Izbirno predavanje Učinkovita komunikacija v razredu (Elena Kecman)
2 events, Monday, 23 November
23
|
2 events, Tuesday, 24 November
24
Erasmus+, PUD – mednarodna praksa na Severnem Irskem
Področno prvenstvo v odbojki (dijakinje)
2 events, Tuesday, 24 November
24
|
6 events, Wednesday, 25 November
25
Erasmus+, PUD – mednarodna praksa na Severnem Irskem
Glasovanje za najboljšo Naj kratko zgodbo po izboru dijakov
Objava zgodb za literarni natečaj Naj kratka zgodba
Krvodajalska akcija (za MEPI in dijake 4. letnika)
Predstavitev prakse na Malti (GCC-IS) v MAT 4
Naravoslovna urica za Vrtec Anice Černejeve v BIO
6 events, Wednesday, 25 November
25
|
5 events, Thursday, 26 November
26
Erasmus+, PUD – mednarodna praksa na Severnem Irskem
Glasovanje za najboljšo Naj kratko zgodbo po izboru dijakov
Gibalna urica (Vrtci Levček, Montessori, Zarja)
Študijsko srečanje učiteljev predmeta Ustvarjalno izražanje v povezavi CPI
Naravoslovna urica za Vrtec Zarja v BIO
5 events, Thursday, 26 November
26
|
4 events, Friday, 27 November
27
Erasmus+, PUD – mednarodna praksa na Severnem Irskem
Glasovanje za najboljšo Naj kratko zgodbo po izboru dijakov
Naravoslovna urica za Vrtec Tončke Čečeve v BIO
20-obletnica HFC GCC v Celjskem domu
4 events, Friday, 27 November
27
|
3 events, Saturday, 28 November
28
Erasmus+, PUD – mednarodna praksa na Severnem Irskem
Glasovanje za najboljšo Naj kratko zgodbo po izboru dijakov
Karate seminar JKA
3 events, Saturday, 28 November
28
|
3 events, Sunday, 29 November
29
Erasmus+, PUD – mednarodna praksa na Severnem Irskem
Glasovanje za najboljšo Naj kratko zgodbo po izboru dijakov
Karate seminar JKA
3 events, Sunday, 29 November
29
|
3 events, Monday, 30 November
30
Glasovanje za najboljšo Naj kratko zgodbo po izboru dijakov
Karate seminar JKA
Mednarodni projekt Odpadek=energija, gostovanje dijakov iz Srbije
3 events, Monday, 30 November
30
|