Koledar
Ponedeljek Pon | Torek Tor | Sreda Sre | Četrtek Čet | petek pet | Sobota Sob | Nedelja Ned |
---|---|---|---|---|---|---|
3 dogodki, sreda, 1. marec
1
Smučarski tečaj za dijake 2. letnikov PV
GCC liga v odbojki
Skupne plesne vaje v športni dvorani
3 dogodki, sreda, 1. marec
1
|
4 dogodki, četrtek, 2. marec
2
Smučarski tečaj za dijake 2. letnikov PV
Gibalna urica - športna dvorana
Generalka za mat. ples v dvorani Golovec
Območna revija malih pevskih skupin v Vojniku, NonetGCC
4 dogodki, četrtek, 2. marec
2
|
4 dogodki, petek, 3. marec
3
Smučarski tečaj za dijake 2. letnikov PV
Zaključek vpisa na fakultete
Skupne plesne vaje v športni dvorani
Slam večer v Špitalu
4 dogodki, petek, 3. marec
3
|
2 dogodki, sobota, 4. marec
4
|
2 dogodki, nedelja, 5. marec
5
Maturantski ples GCC
"Gostovanje učiteljev z GCC na Liceju F. Prešerna v Trstu
2 dogodki, nedelja, 5. marec
5
|
||
3 dogodki, ponedeljek, 6. marec
6
"Gostovanje učiteljev z GCC na Liceju F. Prešerna v Trstu
Šolsko tekmovanje za Preglove plakete
Plavalni tečaj za zamudnike (Laško)
3 dogodki, ponedeljek, 6. marec
6
|
5 dogodki, torek, 7. marec
7
"Gostovanje učiteljev z GCC na Liceju F. Prešerna v Trstu
Poskusna matura za dijake 4. letnikov (SLO)
Filmska vzgoja za dijake 2. letnikov
Preizkus likovne nadarjenosti
Maska rdeče smrti
5 dogodki, torek, 7. marec
7
|
5 dogodki, sreda, 8. marec
8
"Gostovanje učiteljev z GCC na Liceju F. Prešerna v Trstu
Šolsko tekmovanje za Stefanova priznanja
Izbirna strokovna ekskurzija Večstopenjska dvojezična šola Šempeter, Italija za 3. in 4. letnik PV in udeležence IS GCC
GGC liga v odbojki
Nastop dijakov na prireditvi ob Dnevu žena v MČ Nova vas in Dečkovo naselje
5 dogodki, sreda, 8. marec
8
|
8 dogodki, četrtek, 9. marec
9
"Gostovanje učiteljev z GCC na Liceju F. Prešerna v Trstu
Mednarodni debatni turnir v Ljutomeru
Dan s pravnico Nino Ano Jäger
Območno tekmovanje v znanju geografije
Delovna konferenca
Roditeljski sestanek za starše 3. letnikov (maturantska eksk. in matura; 16.30-17.00: skupni del v športni dvorani; 17.00-...: oddelčni roditeljski sestanki)
Roditeljski sestanki za starše 1. in 2. letnikov, skupne govorilne ure
Predavanje za starše – Nina Ana Jäger: Vzgoja in izobraževanje najstnikov skozi oči slovenskega prava
8 dogodki, četrtek, 9. marec
9
|
5 dogodki, petek, 10. marec
10
Mednarodni debatni turnir v Ljutomeru
Šolsko tekmovanje v znanju španščine
Oddaja raziskovalnih nalog – projekt Mladi za Celje
Plavalni tečaj – termin za dijake PV zamudnike
Predstavitev dejavnosti Ekošole na sejmu Altermed
5 dogodki, petek, 10. marec
10
|
3 dogodki, sobota, 11. marec
11
Mednarodni debatni turnir v Ljutomeru
Državno tekmovanje za Cankarjeva priznanja
Intenzivna vaja na GCC (DPZ in FaVoZa)
3 dogodki, sobota, 11. marec
11
|
1 dogodek, nedelja, 12. marec
12
|
5 dogodki, ponedeljek, 13. marec
13
Menjava urnika
Predraziskava PISA 2018 (19 dijakov 1. letnik PV) v RAČ
Gledališka predstava Romeo in Julija (2. c, 2. i, 3. a, 3. b, 3. c, 3. č, 3. d, 3. i, 3. h)
Plavalni tečaj za zamudnike (Laško)
GCC IS – Bachovi cvetni plesi
5 dogodki, ponedeljek, 13. marec
13
|
1 dogodek, torek, 14. marec
14
Gledališka predstava Romeo in Julija(2. a, 2. b, 2. č, 2. d, 2. h, 2. j, 3. j)
1 dogodek, torek, 14. marec
14
|
3 dogodki, sreda, 15. marec
15
Predraziskava PISA 2018 (19 dijakov 1. letnik PV) v RAČ
Delavnica ZZZvožkošmot za vrtec Radeče, stara telovadnica
Gibalna urica - športna dvorana
3 dogodki, sreda, 15. marec
15
|
4 dogodki, četrtek, 16. marec
16
Šolsko tekmovanje za Vegova priznanja
Državno tekmovanje v smučanju in deskanju - Rogla
Gibalna urica - športna dvorana
Šolsko in izbirno tekmovanje v znanju matematike za kategorijo A in B
4 dogodki, četrtek, 16. marec
16
|
4 dogodki, petek, 17. marec
17
Sodelovanje na Rusijadi v Škofji loki
Plavalni tečaj – termin za dijake PV zamudnike
Predraziskava PISA 2018 (19 dijakov 1. letnik PV) v RAČ
Področno tekmovanje v znanju fizike v Slovenj Gradcu
4 dogodki, petek, 17. marec
17
|
1 dogodek, sobota, 18. marec
18
|
2 dogodki, nedelja, 19. marec
19
PUD v tujini, Erasmus+; začetek prakse na Malti
Gostovanje učiteljev z Liceja v Trstu na GCC (do 22. 3.)
2 dogodki, nedelja, 19. marec
19
|
10 dogodki, ponedeljek, 20. marec
20
PUD v tujini, Erasmus+; začetek prakse na Malti
Gostovanje učiteljev z Liceja v Trstu na GCC (do 22. 3.)
Državno tekmovanje iz znanja angleščine za dijake 3. letnikov
Svetovni dan vode
Ekskurzija Sledka na časopisno podjetje Dnevnik v Ljubljano
Delavnice TJO (v izvedbi učiteljic OŠ Vransko)
Uvodno srečanje projekta Aktivni mladi - za mir in boljši svet na GCC
Oddaja ekoradia
Gledališka predstava Nora ali Hiša Lutk (2. j, 3. h)
Plavalni tečaj za zamudnike (Laško)
10 dogodki, ponedeljek, 20. marec
20
|
4 dogodki, torek, 21. marec
21
PUD v tujini, Erasmus+; začetek prakse na Malti
Gostovanje učiteljev z Liceja v Trstu na GCC (do 22. 3.)
Glasbeno-matematično-športna delavnic a za celjske vrtce v MNZC
Predavanje J. Ščeka v šolski knjižnici
4 dogodki, torek, 21. marec
21
|
7 dogodki, sreda, 22. marec
22
PUD v tujini, Erasmus+; začetek prakse na Malti
Gostovanje učiteljev z Liceja v Trstu na GCC (do 22. 3.)
Udeležba na koordinacijskem sestanku projekta "nadarjeni" za ZRSŠ v Ljubljani
Delavnica ZZZvožkošmot za vrtec Radeče, stara telovadnica
Zgodovinski radio
Gledališka predstava Nora ali Hiša Lutk (3. a, 3. j)
Pozdrav pomladi v Narodnem domu Celje
7 dogodki, sreda, 22. marec
22
|
5 dogodki, četrtek, 23. marec
23
PUD v tujini, Erasmus+; začetek prakse na Malti
Gostovanje učiteljev z Liceja v Trstu na GCC (do 22. 3.)
Pomladanski termin OIV in ID, izbirne ekskurzije
Poskusna matura (MAT, ANG, PV)
Izobraževanje Igrajmo se Orffa
5 dogodki, četrtek, 23. marec
23
|
3 dogodki, petek, 24. marec
24
PUD v tujini, Erasmus+; začetek prakse na Malti
Pomladanski termin OIV in ID, izbirne ekskurzije
Poskusna matura (MAT, ANG, PV)
3 dogodki, petek, 24. marec
24
|
4 dogodki, sobota, 25. marec
25
PUD v tujini, Erasmus+; začetek prakse na Malti
Pomladanski termin OIV in ID, izbirne ekskurzije
Poskusna matura (MAT, ANG, PV)
Državno tekmovanje v pomnjenju
4 dogodki, sobota, 25. marec
25
|
3 dogodki, nedelja, 26. marec
26
PUD v tujini, Erasmus+; začetek prakse na Malti
Pomladanski termin OIV in ID, izbirne ekskurzije
Zadnji rok za prijavo k PM in SM
3 dogodki, nedelja, 26. marec
26
|
4 dogodki, ponedeljek, 27. marec
27
PUD v tujini, Erasmus+; začetek prakse na Malti
Pomladanski termin OIV in ID, izbirne ekskurzije
Zadnji rok za prijavo k PM in SM
GCC IS – Bachovi cvetni plesi
4 dogodki, ponedeljek, 27. marec
27
|
3 dogodki, torek, 28. marec
28
PUD v tujini, Erasmus+; začetek prakse na Malti
Zadnji rok za prijavo k PM in SM
Ogled gledališke predstave Antigona za ljubitelje gledališča v Ljubljani
3 dogodki, torek, 28. marec
28
|
2 dogodki, sreda, 29. marec
29
PUD v tujini, Erasmus+; začetek prakse na Malti
D. Zajc: Jagababa v Celjskem mladinskem centru
2 dogodki, sreda, 29. marec
29
|
2 dogodki, četrtek, 30. marec
30
PUD v tujini, Erasmus+; začetek prakse na Malti
Vrtiljak dijakov PV v Celjskem domu
2 dogodki, četrtek, 30. marec
30
|
2 dogodki, petek, 31. marec
31
PUD v tujini, Erasmus+; začetek prakse na Malti
Plavalni tečaj – termin za dijake PV zamudnike
2 dogodki, petek, 31. marec
31
|