Koledar
Ponedeljek Pon | Torek Tor | Sreda Sre | Četrtek Čet | petek pet | Sobota Sob | Nedelja Ned |
---|---|---|---|---|---|---|
1 dogodek, nedelja, 1. september
1
Udeležba Lucije Rakun, 4. b, na vseslovenski ekskurziji na Dansko
1 dogodek, nedelja, 1. september
1
|
||||||
4 dogodki, ponedeljek, 2. september
2
Udeležba Lucije Rakun, 4. b, na vseslovenski ekskurziji na Dansko
Začetek pouka
1. šolski dan; sprejem za dijake 1. letnikov ob v športni dvorani (sledijo 4 razredne ure in pouk 5. in 6. uro), višji letniki 1. in 2. ura z razredniki, 3., 4., 5. in 6. ura redni pouk; 4. letniki PV – po RU (10.00) – predstavitev progama Neverjetna leta v športni dvorani
Sejem rabljenih učbenikov (7. ura)
4 dogodki, ponedeljek, 2. september
2
|
3 dogodki, torek, 3. september
3
Udeležba Lucije Rakun, 4. b, na vseslovenski ekskurziji na Dansko
Pouk po urniku od 0. ure dalje, tudi PNM, dodatni in dopolnilni pouk, izbirni predmeti
Sejem rabljenih učbenikov (7. ura)
3 dogodki, torek, 3. september
3
|
5 dogodki, sreda, 4. september
4
Udeležba Lucije Rakun, 4. b, na vseslovenski ekskurziji na Dansko
Seznanitev s točkami interne mature na jesenskem roku
Karierna razredna ura (Nataša Hanuna, 10.45 v športni dvorani) za dijake 4. letnikov in izbirne delavnice
Roditeljski sestanek za starše 3. in 4. letnikov; 16.30 – skupni del za starše 4. letnikov v športni dvorani; 17.00 – oddelčni sestanki za starše 3. in 4. letnikov
Predavanje Nataše Hanuna za starše – kako se odločati za študij (18.00, MA4)
5 dogodki, sreda, 4. september
4
|
3 dogodki, četrtek, 5. september
5
Udeležba Lucije Rakun, 4. b, na vseslovenski ekskurziji na Dansko
Spoznavni dan za dijake 1. letnikov (od 13.30 ure dalje) in fazanovanje v MCC ob 16.30
Roditeljski sestanek (2. letnik)
3 dogodki, četrtek, 5. september
5
|
3 dogodki, petek, 6. september
6
Udeležba Lucije Rakun, 4. b, na vseslovenski ekskurziji na Dansko
Začetek akcije Očistimo celjske hribe s koncertom v MCCju
Nagradni izlet (Idrija in Bolnica Franja)
3 dogodki, petek, 6. september
6
|
2 dogodki, sobota, 7. september
7
Udeležba Lucije Rakun, 4. b, na vseslovenski ekskurziji na Dansko
Sodelovanje projektne vokalne zasedbe GCC pri predstavi Večni otrok v SLG Celje (19.30)
2 dogodki, sobota, 7. september
7
|
1 dogodek, nedelja, 8. september
8
Udeležba Lucije Rakun, 4. b, na vseslovenski ekskurziji na Dansko
1 dogodek, nedelja, 8. september
8
|
4 dogodki, ponedeljek, 9. september
9
Udeležba Lucije Rakun, 4. b, na vseslovenski ekskurziji na Dansko
Seznanitev z rezultati jesenskega dela PM
Predstavitev PUD za dijake 4. letnikov PV in karierno svetovanje (4 ure pouka)
Sestanek predstavnikov Kulturnih šol celjske regije ob 13.00 v šolski knjižnici
4 dogodki, ponedeljek, 9. september
9
|
2 dogodki, torek, 10. september
10
KIZ za dijake 1. b (4.-7. ura)
Predstavitev kandidatov za predsednika DS v KL1
2 dogodki, torek, 10. september
10
|
4 dogodki, sreda, 11. september
11
E-prijava k projektu Zlato jabolko (20.00) – do 13. 9.
1. sestanek Dijaške skupnosti in volitve predsedstva Dijaške skupnosti in predstavnikov dijakov v Svetu šole
Nagradni izlet za dijake športnike
Avdicije za FaVoZo
4 dogodki, sreda, 11. september
11
|
5 dogodki, četrtek, 12. september
12
E-prijava k projektu Zlato jabolko (20.00) – do 13. 9.
Zadnji rok za oddajo prošenj (statusi, zamujanje, odhajanje, eAsistent, PUD)
E-prijava k projektu Celje, mesto moje mladosti (20.00) – do 13. 9.
KIZ za dijake 1. c (4.-7. ura)
Sestanek NS šolskega sklada (16.00) in 1. seja Sveta staršev (17.00)
5 dogodki, četrtek, 12. september
12
|
6 dogodki, petek, 13. september
13
E-prijava k projektu Zlato jabolko (20.00) – do 13. 9.
E-prijava k projektu Celje, mesto moje mladosti (20.00) – do 13. 9.
Gostovanje zasedbe The Šlagers na Pikinem festivalu v Velenju
Gostovanje Središča (Trpljenje mlade Hane) v Preboldu
1. športni dan (pohodništvo) in E+ akcija Očistimo celjske hribe (alternativni termin: 19. 9.)
Sodelovanje projektne vokalne zasedbe GCC pri predstavi Večni otrok v SLG Celje (19.30)
6 dogodki, petek, 13. september
13
|
4 dogodki, sobota, 14. september
14
E-prijava k projektu Zlato jabolko (20.00) – do 13. 9.
E-prijava k projektu Celje, mesto moje mladosti (20.00) – do 13. 9.
Sobotne ustvarjalnice z dijaki UG v središču Celja (v sodelovanju z Zavodom Celeia in Glasbeno šolo Celje)
Naših 100+7, GCC
4 dogodki, sobota, 14. september
14
|
Ni dogodkov, nedelja, 15. september
15
Ni dogodkov, nedelja, 15. september
15
|
2 dogodki, ponedeljek, 16. september
16
Ekskurzija v Prekmurje za dijake 4. letnikov PV
KIZ za dijake 1. č (4.-7. ura)
2 dogodki, ponedeljek, 16. september
16
|
9 dogodki, torek, 17. september
17
Seznanitev z rezultati jesenskega dela SM
Delavnice z Nino Meyerhof za tutorje
Ekskurzija na Grad Bogenšperk za vse dijake, ki se učijo ruščine kot 2. ali 3. TJ (v sodelovanju z U30)
Uvodna ura – projekt Zlato jabolko (0. ura, izbirni predmeti to uro odpadejo)
Sledko - uvodni sestanek
Sprejem zlatih maturantov generacije 2019 (9.00 – na GCC, 11.00 – na MOC)
KIZ za dijake 1. i (4.-7. ura)
Filmski krožek - uvodni sestanek
1. seja Sveta šole (15.00)
9 dogodki, torek, 17. september
17
|
4 dogodki, sreda, 18. september
18
Predstavitev projekta MEWE (FDV Ljubljana)
Uvodna ura – projekt Celje, mesto moje mladosti (v času RU)
Moderator bom! - uvodni sestanek
Debatni klub - uvodni sestanek
4 dogodki, sreda, 18. september
18
|
4 dogodki, četrtek, 19. september
19
Prostoizbirna ekskurzija na Beneški bienale
Strokovna ekskurzija v okviru PNM GEO
KIZ za dijake 1. d (4.-7. ura)
Japonščina - uvodni sestanek
4 dogodki, četrtek, 19. september
19
|
3 dogodki, petek, 20. september
20
ENO tree planting ob svetovnem dnevu miru
Celodnevne priprave na PUD v tujini (obvezne za dijake udeležence in profesorje spremljevalce)
Glasbena matineja za dijake vseh 1. letnikov (12.00, Narodni dom)
3 dogodki, petek, 20. september
20
|
3 dogodki, sobota, 21. september
21
PLO za 3. i s Francem Purgom
Maturantske ekskurzije in obvezne-izbirne vsebine, interesne dejavnosti, projektni dnevi, obvezne ekskurzije, KIZ za 1. letnike PV
Sodelovanje pri projektu Pozdrav ptic miru OŠ Lava
3 dogodki, sobota, 21. september
21
|
3 dogodki, nedelja, 22. september
22
PLO za 3. i s Francem Purgom
Maturantske ekskurzije in obvezne-izbirne vsebine, interesne dejavnosti, projektni dnevi, obvezne ekskurzije, KIZ za 1. letnike PV
Prostoizbirna ekskurzija v Reggio Emilia za dijake PV in vzgojiteljice iz regijskih vrtcev
3 dogodki, nedelja, 22. september
22
|
5 dogodki, ponedeljek, 23. september
23
PLO za 3. i s Francem Purgom
Maturantske ekskurzije in obvezne-izbirne vsebine, interesne dejavnosti, projektni dnevi, obvezne ekskurzije, KIZ za 1. letnike PV
Prostoizbirna ekskurzija v Reggio Emilia za dijake PV in vzgojiteljice iz regijskih vrtcev
Ekskurzija v CUVD Dobrna za dijake 4. letnikov PV
Zlato jabolko
5 dogodki, ponedeljek, 23. september
23
|
4 dogodki, torek, 24. september
24
PLO za 3. i s Francem Purgom
Maturantske ekskurzije in obvezne-izbirne vsebine, interesne dejavnosti, projektni dnevi, obvezne ekskurzije, KIZ za 1. letnike PV
Prostoizbirna ekskurzija v Reggio Emilia za dijake PV in vzgojiteljice iz regijskih vrtcev
Tekmovanje atletika (ekipno) ob 10.30
4 dogodki, torek, 24. september
24
|
3 dogodki, sreda, 25. september
25
PLO za 3. i s Francem Purgom
Maturantske ekskurzije in obvezne-izbirne vsebine, interesne dejavnosti, projektni dnevi, obvezne ekskurzije, KIZ za 1. letnike PV
Prostoizbirna ekskurzija v Reggio Emilia za dijake PV in vzgojiteljice iz regijskih vrtcev
3 dogodki, sreda, 25. september
25
|
4 dogodki, četrtek, 26. september
26
PLO za 3. i s Francem Purgom
Maturantske ekskurzije in obvezne-izbirne vsebine, interesne dejavnosti, projektni dnevi, obvezne ekskurzije, KIZ za 1. letnike PV
MEP v Budimpešti
Šolsko tekmovanje iz znanja logike
4 dogodki, četrtek, 26. september
26
|
5 dogodki, petek, 27. september
27
MEP v Budimpešti
Dan raziskovanja v Osrednji knjižnici Celje
Turneja glasbenih sestavov GCC v Berlin
Sistematski zdravstveni pregled 1. I
Plavalni tečaj (
5 dogodki, petek, 27. september
27
|
4 dogodki, sobota, 28. september
28
MEP v Budimpešti
Turneja glasbenih sestavov GCC v Berlin
Sobotne ustvarjalnice z dijaki UG v središču Celja (v sodelovanju z Zavodom Celeia in Glasbeno šolo Celje)
Udeležba predstavnikov dijakov UG na likovni koloniji Planina 2019
4 dogodki, sobota, 28. september
28
|
2 dogodki, nedelja, 29. september
29
|
6 dogodki, ponedeljek, 30. september
30
MEP v Budimpešti
Turneja glasbenih sestavov GCC v Berlin
Evropski športni dan za dijake 1. letnikov (1. in 2. ura za GIM, UG, 6. in 7. ura za dijake PV)
Dan odprtih vrat na OŠ Glazija za dijake 4. letnikov PV
Danska
1. A sistematski pregled
6 dogodki, ponedeljek, 30. september
30
|